Profil firmy

Drukarnia fleksograficzna VASCO powstała ponad 20 lat temu. Początkowo głównym profilem była produkcja taśm ostrzegawczych dla budownictwa, organizatorów imprez masowych i służb miejskich. Po zwiększeniu parku maszynowego i z bagażem doświadczeń w druku fleksograficznym, zajęliśmy się także drukiem opakowań miękkich w roli.
W 2013r wybudowaliśmy osobny magazyn wyrobów gotowych i konfekcjonowania, biuro i halę pod dział cyfrowy w okolicach Krakowa. Stale rozwijamy możliwości produkcyjne - poszerzamy ofertę, dlatego też od roku 2014 utworzyliśmy osobny dział druku cyfrowego - produkcję etykiet i naklejek samoprzylepnych w nowoczesnej na rynku technologii cyfrowej z roli na rolę i arkusz.

Dzięki rzetelości oraz wysiłkowi zyskaliśmy uznanie i zaufanie wielu producentów z różnych sektorów rynku. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania klientów zostały spełnione w najwyższym stopniu. Naszym priorytetem jest zadowolenie Odbiorcy i terminowość wykonania zleceń.Park Maszynowy


Drukarki fleksograficzne - Druk na wstędze od 15cm- 130cm, formaty od 320mm do 980mm (posiadamy blisko 200 wałków formatowych) 1-6 kolorów możliwość krycia nadruku lakierem UV.


Bobiniarki-Przewijarki - świadczymy usługi cięcia i przewijania materiałów w roli
Wąskie wstęgi - do 55 cm
Szeroka wstęga - bobiniarka wielosprzęgłowa do 160 cm


Drukarka cyfrowa rolowa - maszyna do wydruku etykiet samoprzylepnych w niskich i średnich nakładach. Druk tuszami atramentowymi wodnymi w maksymalnej jakości 1600x1600 dpi.
Grafika - Wykonujemy nadruki na podstawie przesłanego projektu lub sami przygotowujemy projekt graficzny i po akceptacji wykonujemy matryce.


© Copyright 2019 Vasco · Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by W3layouts